O Človíčcích

Jsme príma parta, která vždycky táhne za jeden provaz.

Ať už jde o motocyklové závody, vycházku za zvířátky nebo výrobu sněhu z papírových kapesníků. Naše tety se mohou spolehnout, že nikdo z nás nezůstane stranou a každý den je překvapíme něčím novým!

A s těmi malými, co mají třeba teprve rok a půl, s těmi tetám pomáháme. Však si ještě pamatujeme, jak starší kamarádi pomáhali nám. Vůbec nevadí, když má někdo plenky, když se neumí sám najíst nebo zavázat si tkaničky, všechno se to mezi námi naučí.

Někdy tety trochu zlobíme, někdy se nám stýská ...

Naštěstí si to můžeme dovolit. Vždyť je nás jen šest na jednu tetu a najednou nás není víc než dvanáct. Všechny tety to s námi umí, mají na to školu a spoustu všelijakých kurzů k tomu. Řídí se totiž přísným zákonem o dětských skupinách a to není žádná legrace. Ale s námi mají velkou trpělivost, někdy řádíme i celý den.

Ale jinak jsme úplní andílkové :-)


Jsme parta sportovců i umělců, jsme parta koumáků a objevitelů ...

Běháme, cvičíme, malujeme, zpíváme, tancujeme ... A čteme knížky, stavíme a bouráme domečky, věže a komíny, spravujeme auta, staráme se o panenky. Taky vaříme v naší kuchyňce. Papírové palačinky a skoroopravdové hranolky.

My vám máme přes den tolik práce, že se nám většinou zdá, že maminky si nás vyzvedávají příliš brzy.

Chcete také patřit do naší party?

Těšíme se na každého nového kamaráda. Stačí se domluvit s tetami na e-mailu CLOVICEK@ALFADECK.cz nebo jim zavolat na telefon 608 608 011. Přijdete k nám na návštěvu a my vám všechno rádi ukážeme. Tety zodpoví všechny vaše zvědavé otázky a než si zvyknete, můžete si k nám s sebou brát i maminku. Taky ji vezmeme do party :-) Tak se brzy ozvěte, ať už jste s námi.

Jsme super kamarádi a máme se rádi.