Človíček právě teď

Máte zájem o složení zkoušky Chůva pro děti v dětské skupině?

Pro zájemce o absolvování této zkoušky máme ještě volné místo na termín 

 neděle 17. března 2024

Přípravný kurz probíhá v Brně, u Človíčků na Lidické 28. Některých konzultací se můžete zúčastnit i on-line. Zkoušku můžete absolvovat i bez přípravného kurzu.

Pro potřebné informace i případné přihlášky se ozvěte na náš mail INFO@ALFADECK.cz... když hledáme do své party nové dospěláky ...

Momentálně máme všechna místa obsazena, ale i my přivádíme na svět nové Človíčky, vracíme se po rodičovské dovolené na svá původní pracoviště, dokončujeme studium, stěhujeme se do jiného města … Pokud máte zájem o práci u nás, určitě se ozvěte, možná bude zrovna ten správný čas.

Pozice, které obsazujeme:              TETA pečující                       TETA provozní 

TETA pečující (Pečující osoba, Chůva, Pedagog, Vychovatel, Průvodce …) by měla být milá, hodná a trpělivá velká kamarádka našich malých Človíčků

Požadovaným vzděláním je maturita a kvalifikace dle zákona o dětských skupinách. Nejste-li předškolní pedagog, nevadí, stačí jedna rekvalifikační zkouška, se kterou pomůžeme a na kterou Vás připravíme (69-073-M Chůva pro děti v dětské skupině)

TETA provozní (Provozní pracovnice) by měla být šikovná, zručná a nebát se žádné práce. Z většiny našich Provozních tet se postupně staly tety pečující. Pokud budete chtít složit zkoušky, můžete brzy být i chůvou.

Naše tety pracují na plný i zkrácený úvazek, na DPČ i DPP. Případní strejdové vítáni 😊Vhodné i pro studentky, maminky na rodičovské dovolené, zdravotní sestřičky apod.

Chceš k nám do party? Ozvi se na info@ALFADECK.cz. 

Človíčkové (Brno-Lidická, Hustopeče, Kuřim)