Človíček právě teď

Máte zájem o složení zkoušky Chůva pro děti v dětské skupině?

Pro zájemce o absolvování této zkoušky máme ještě volné místo na termín 

 neděle 14. ledna 2024

Přípravný kurz probíhá v Brně, u Človíčků na Lidické 28. Některých konzultací se můžete zúčastnit i on-line. Zkoušku můžete absolvovat i bez přípravného kurzu.

Pro potřebné informace i případné přihlášky se ozvěte na náš mail INFO@ALFADECK.czHLEDÁME do své party nové dospěláky - přidejte se k nám

I my přivádíme na svět nové Človíčky, vracíme se po rodičovské dovolené na svá původní pracoviště, dokončujeme studium, stěhujeme se do jiného města … Proto do našich dětských skupin hledáme průběžně nové tety i další provozní pracovníky.

TETA u Človíčků (nebo taky Pečující osoba, Chůva, Pedagog, Vychovatel, Průvodce, …)

by měla být milá, hodná a trpělivá velká kamarádka malých Človíčků.

Požadovaným vzděláním je maturita a kvalifikace dle zákona o dětských skupinách. Pokud nejsi zrovna předškolní pedagog, nevadí, stačí jedna rekvalifikační zkouška, se kterou ti pomůžeme a na kterou tě připravíme.

Provozní pracovnice, které stejně budeme říkat "teta" 😊

by měla být šikovná, zručná a nebát se žádné práce. Z většiny našich Provozních tet se postupně staly tety pečující. Pokud budete chtít složit zkoušky, můžete brzy být i chůvou.

Hledáme tety na plný i zkrácený úvazek, na DPČ i DPP. Případní strejdové vítáni 😊Vhodné i pro studentky, maminky na rodičovské dovolené, bývalé zdravotní sestřičky apod.

Chceš k nám do party? Ozvi se na info@ALFADECK.cz. Moc se na tebe těšíme.

Človíčkové (Brno-Lidická, Hustopeče, Kuřim)